Blueprint

A perfect balance of exhilarating flexiblity and the effortless simplicity of the Code Supply Co. WordPress themes.

The ultimate publishing experience is here.

Ücretsiz Instagram Bio Link Servisi “Link Bio”

İster bir marka hesabı olsun isterse bireysel instagram kullanıcıları bio kısmında takipçileri ile link paylaşmak istiyor. Instagram ise bu alanda sadece bir tane link paylaşmaya izin veriyor. Durum böyle olunca harici bio link servisleri hayat kurtarıcı oluyor. Bu yazıda sizlere hem ücretsiz hem de kaliteli bir Instagram Bio Link hizmetinden bahsedeceğim.

Bio link servisleri instagramın sadece 1 tane eklemeye izin verdiği link alanında birden fazla bağlantı verilmesine olanak sağlayan servislerdir. Link servisinde kendinize özel sayfayı tasarladığınızda size verilen bio linkini profilinize yapıştırarak ziyaretçileri birden fazla bağlantıya yönlendirebiliyorsunuz.

Hayır! Instagram bio kısmında sadece 1 adet link eklemeye izin vermektedir. Bu nedenle Instagram Bio Link servisleri bu ihtiyacı gidermek için hizmet vermektedir. Bu yazının ilerleyen kısımlarında ücretsiz ve güvenilir bio link servisi olan Link Bio’ya üye olarak siz de instagram hesabınızda birden fazla link vererek markanıza uygun bir sayfa oluşturabilirsiniz.

Instagram Bio Link hizmeti veren bir çok servis bunu ücretli olarak yapmaktadır. Benim sizlere önereceğim servisin ise ücretsiz paketi bir çok kullanıcı için fazlasıyla yeterli olacaktır.

Link Bio https://linkbio.com.tr tamamen ücretsiz, yerli ve kaliteli bir Instagram bio link servisidir. Servise 1 dakika içinde üye olarak markanıza özel linkinizi alabilir ve bu link sayfanızı istediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz.

Bu yazıya puanınız nedir? 

0 / 5 5

Your page rank:

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Prev
Mistik Mabet Yayında…

Mistik Mabet Yayında…

2 kurucu editör ZED ve Özge tarafından kurulan Mistik Mabet yayında…

Next
Google Adsense Nedir? Yüksek Kazanç Elde Etme Yöntemi

Google Adsense Nedir? Yüksek Kazanç Elde Etme Yöntemi

Google Adsense, bir web sitesi veya blogda reklam göstermek için kullanılan bir

You May Also Like