Blueprint

A perfect balance of exhilarating flexiblity and the effortless simplicity of the Code Supply Co. WordPress themes.

The ultimate publishing experience is here.

Kaan Hakkında

Merhaba, benim adım Kaan Çalışkan. Halkla ilişkiler, dijital pazarlama ve perfomans pazarlama alanında faaliyet gösteriyorum. Çeşitli sektörlerde arama motoru optimizasyonu, arama motoru pazarlama, sosyal medya pazarlama gibi bir çok alanda müşterilerime danışmanlık ve hizmet vermeye devam ediyorum. Google, Meta (Facebook), Bing, Yandex, Apple ve daha bir çok uluslararası kurum tarafından verilmiş sertifikalarım bulunmaktadır. (Tüm sertifikaları görüntülemek için yazının sorunundaki linkedin butonuna tıklayabilirsiniz)

Google Partner Badge:

Apple Search Ads Certificate: https://certification-searchads.apple.com/certificate/BiSoSOWAPC

Adnan Menderes Üniversitesi Müzik Eğitimi bölümünde okudum. Üniversiteyi bitirmeden ayrıldım. 2014 yılının sonuna kadar Apple Inc. ekibinde yer aldım. İlk girişimimi 2014 yılı sonlarında kurdum. (Selka Medya) 2016 yılında ise dijital pazarlama ve bütünleşik pazarlama ajansı Efeler Teknoloji’yi kurdum. 2016 yılında Aydın’a taşındım ve tüm işlerime Aydın’dan devam ediyorum. Hobi olarak Anadolu Üniversitesi Hakla İlişkiler ve Reklamcılık okuyorum.

Evli ve 1 çocuk babasıyım. Aynı zamanda TA4KC ve K1AAN çağrı işaretli amatör telsizciyim.

Benimle iletişime geçmek için iletişim sayfasında bulunan formu kullanabilir ya da aşağıdaki butona tıklayarak linkedin sayfama ulaşabilirsiniz. 

Bu yazıya puanınız nedir? 

0 / 5 4.97

Your page rank: