ne yapıyorum?

hizmetlerimi inceleyin

hizmetler

e-ticaret danışmanlığı
E-Ticaret Danışmanlığı hizmetinde satışlarından memnun olmayan, büyümek isteyen ya da e-ticarete başlamak isteyen markalara özel danışmanlık hizmetidir.
dijital reklam danışmanlığı
Dijital Reklam Danışmanlığı; ürün, hizmet ya da markanızı gerçekçi bütçe ve doğru mecralarda hedef kitlenize en etkin bir biçimde ulaştırılması için yaptığım çalışmalar bütünüdür.
sosyal medya danışmanlığı
Sosyal Medya Danışmanlığı hizmetinde; ürün, hizmet ya da markanızın hedef kitlesine doğru ve kaliteli içerikle ulaşması için yapılması gereken çalışmalar bütününü yönetmekteyiz.
marka & pr danışmanlığı
Marka & PR Danışmanlığı hizmetimden faydalanarak hedef kitlenize yönelik hazırlanması gereken görsel, metin video içeriklerin yanı sıra, basılı, görsel ve dijital medya’da yer...
web tasarım
Markanızı doğru yansıtacak, sektörünüzde örnek olacak ve ziyaret edenlere sizin yerinize pazarlama yapacak yaratıcı bir web sayfası sahibi olmak için...
İş Sürecim
 • 01.
  Teklif & Hazırlık
  • Markanın (varsa) tüm dijital varlıklarını inceleyerek sektördeki konumu ve eksiklerini belirler ve ön strateji çalışması yaparım ve teklif oluştururum.
 • 02.
  Aksiyon
  • Sözleşme sonrası markaya uygun pazarlama stratejisini hayata geçirir, dönüşümleri arttırmak için gereken tüm aksiyonları alırım. Bu süreçte marka yöneticileri, departman yöneticileri ve personele gereken tüm eğitimleri verir ve kurum kültürüne katkıda bulunurum.
 • 03.
  Rapor & Destek
  • Dijital pazarlama bir süreçtir. Bu süreçte marka yetkililerine sürekli olarak raporlama yapar ve güncel teknolojiler hakkında sürekli destek veririm.
#iyifikir

bazı referanslarım

son yazılar

dijital not defteri

Markanıza en az sizin kadar değer veren biriyle çalışmak için